MWA150015A-12A datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    MWA150015A-12A
  • Производитель
    ICC (International Components Corporation)
  • Описание
    ICC (International Components Corporation) MWA150015A-12A Cord Plug: 8 Pin DIN Current - Output: 10A Efficiency: 90% Form: Desktop (3 Prong without Cord) Polarization: - Power - Output: 150W Series: MWA150 Transformer Type: Switching - Energy Star Voltage - Input: 85 ~ 264VAC Voltage - Output Per Connector: 15VDC Other Names: EPS438